Příjezd:
Odjezd:

Vložit promokód

Volání Rezervace Lokalizovat

O hotelu Otar

Společnost, která založila hotel Oya a Otar má tradici v poskytování ubytovacích služeb více než 15 let. Jsou to právě bohaté zkušenosti a spokojenost našich hostů, které dávají hotelům Oya a Otar náskok před konkurencí.

Hotel Otar leží v srdci nové obchodně-administrativní čtvrti v centru Prahy. V těsné blízkosti se nachází nákupní centrum Arkády Pankrác, administrativní centrum Gemini center, City Tower, Kavčí hory Office Park. Několik málo minut pešky se nachází Kongresové centrum Praha a historická památka Vyšehrad. Nespornou výhodou je také výborné napojení na městskou hromadnou dopravu, přičemž Václavské náměstí je vzdáleno pouhých 5 minut metrem. Tramvaj, jež staví na ulici Na Pankráci, vede přes Národní divadlo, Karlův most či Staroměstské náměstí až k Pražskému hradu. Okolo hotelu vede i trasa nočního autobusu.

O hosty v hotelu Otar pečuje příjemný personál, který je připraven 24 hodin denně vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům. Pro ty, jejichž návštěva je turistického rázu máme připraveny nejrůznější brožury, plány města i rady, jak si hlavní město co nejvíce užít. Ke komplexnosti služeb přispívá vynikající a hosty oblíbená hotelová restaurace pod vedením zkušené šéfkuchařky Aleny JURKOVÉ, kde si můžete pochutnat na nejrůznějších specialitách.

Hosté hotelu Otar mohou využívat i zažízení hotelu Oya, ke kterým patří například školící salonek, bar s výhledem na Prahu nebo steakhouse Harry´s. I zde mohou hosté uplatnit svou slevu.

Recenze

Prostorný pokoj, čistota, klid. Dobrá dostupnost metrem do centra. Parkování zdarma! Bezproblémová...
Michael, booking.com
Ubytování pěkné, čisté. Snídaně bohatá, vše čerstvé.
Kateřina, booking.com

Kontaktní údaje

Hotel OTAR***
ul.Sevřená 1302/2, 140 00 Praha
00420261212431

Newsletter

Získejte promo nabídky, novinky z hotelu a zajímavosti z Prahy přímo do vašeho emailu.

Při poskytování služeb nám pomáhají COOKIES.

Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

ROZUMÍM